Dopravníkové pásy
Dopravníkové pásy

Firma MEGADYNE CZ s.r.o. nabízí dopravníkové pásy vlastní výroby - společnost Rultrans je členem skupiny MEGADYNE. Dopravníkové pásy jsou velmi vysoké kvality a splňují i ty nejnáročnější požadavky našich zákazníků. Kompletní sortiment obsahuje polyuretanové i PVC pásy - pro použití jak ve strojírenství, tak i v potravinářském průmyslu. Samozřejmostí jsou certifikáty - např. FDA, ATEX, ISO 340, ISO 21180, ISO 284 nebo ISO 21178. V nabídce jsou i některé speciální pásy - flame retardand (samozhášivé), silikonové, silonové nebo pro použití v tabákovém průmyslu.

V prostorách naší společnosti se nachází sklad vybraných typů transportních pásů, různých profilů vodících klínů, hradítek a vlnovců. Jsme tak schopni velmi rychle reagovat na potřeby našich zákazníků a dodávat pásy s vodícím klínem, hradítky nebo vlnovcem ve velmi krátkých termínech. Pro naše distributory nabízíme možnost odběru celých rolí nebo jejich částí.

Společnost MEGADYNE CZ s.r.o. rovněž disponuje několika mobilními svařovacími jednotkami - naši pracovníci jsou připraveni kdykoliv vyrazit a svařit transportní pás přímo ve výrobě na stroji a to až do šíře 3000 mm! Zákazník si také může zvolit spojení pásu vhodným mechanickým spojem. 

Bližší informace, technické podklady pro jednotlivé typy nebo vzorky pásů, je možno vyžádat u obchodně-technických pracovníků naší firmy - http://www.megadyne.cz/kontakty-c3.html