Společnost Megadyne
Společnost Megadyne

Společnost Megadyne zahájila výrobu pohonových řemenů v roce 1957. Neustálý výzkum a vývoj vyústil ve vytvoření širokého sortimentu kvalitních produktů. To předurčuje Megadyne na pozici jednoho ze světových lídrů ve výrobě polyuretanových řemenů, neoprenových řemenů a řemenic, nabízející na trhu kompletní převodový systém. Produkty Megadyne jsou využitelné ve velkém množství průmyslových převodových aplikací, při přenosu síly, při synchronizaci převodů, při přepravě různých produktů a lineárním pohonování.

 

 

 

Výrobní závody se nacházejí v těchto lokalitách:

  • Mathi a Miláno (Itálie)
  • St. Jean de Maurienne a Bondoufle (Francie)
  • Ulm (Německo)
  • Pineville (USA)
  • Barcelona (Španělsko)
  • NINGBO (Čína)

 

Posláním Megadyne je neustále usilovat o dosažení nejkvalitnějších produktů pro všechna průmyslová odvětví. Výzkumná a vývojová oddělení Megadyne jsou v permanentní spolupráci s technickými odděleními našich zákazníků, podporují existující řešení a napomáhají při vývoji nových aplikací. Našim cílem je uspokojit všechny potřeby našich zákazníků. Pro zabezpečení technické podpory naše oddělení technického vývoje a výzkumu neustále vyvíjejí nové materiály a pravidelně obnovují výrobní technologie. Díky tomu je vývoj nových produktů mnohem účinnější.

Celosvětová distribuční síť garantuje technickou a logistickou podporu na velmi vysoké úrovni. Megadyne, díky této síti, neustále zvyšuje svůj podíl na celosvětovém trhu. Společnost MEGADYNE CZ s.r.o. byla založena v roce 2001 a za krátkou dobu se stala strategickým hráčem v oblasti řemenů a pásů na českém trhu.